O mnieNazywam się Sabina Trzęsiok-Pinna i od prawie sześciu lat odkrywam Italię. Do niedawna prowadziłam blog stricte parentingowy, ale poczułam, że pragnę odmiany i tak z Kluseczki.po.włosku narodziła się Ratunku, Italia!. Tematyka jest ściśle powiązana z Włochami, a na stronie pojawiły się nowe kategorie:


-Włochy subiektywnie, czyli wszystkie wpisy o Italii. Przedstawiam Włochy z mojego punktu widzenia, poruszam sprawy trudne i problemy, z jakimi boryka się aktualnie Italia.

-Włoskie przypadki matki, czyli wszystkie wpisy na temat rodzicielstwa. To był piękny okres i się go nie wypieram, dlatego też nie usunęłam parentingowej części z blogu, bo jest ona wyrazem mojej internetowej tożsamości.

-Pola Szynel i inne opowiadania, czyli wszystkie historyjki, jakie zamieściłam na łamach blogu. Lekkie i przyjemne, zawsze z nutką ironii, przy których tworzeniu doskonale się bawiłam.

Italia jest moją drugą ojczyzną i kocham ten kraj miłością bezgraniczną, niemniej wcale łatwo się tutaj nie żyje. Brakowało mi w sieci miejsca, które ukazywałoby Włochy bez ściemy, więc je stworzyłam. Mam nadzieję, że spodoba Ci się u mnie i nie przestraszy Cię szczerość, przebijająca z tekstów. Jeśli jesteś turystą, kontempluj Italię w całej jej zachwycającej okazałości, jeśli ciekawi Cię życie tutaj, wiedz, że nie zawsze jest kolorowo. Nie ma piękniejszego miejsca na świecie, lecz nawet w Italii czasem źle się dzieje.

Prywatnie jestem żoną Sardyńczyka, mam dwie śliczne córeczki i cały czas próbuję znaleźć moje miejsce w życiu.

Zainteresowanych kontaktem zostawiam moje namiary (sabicate@gmail.com). Zaznaczam, że odpowiadam tylko na poważne pytania i oferty, a porad językowych nie udzielam, gdyż nie mam do tego odpowiednich kompetencji.


Vi saluto, Sabina!

Obsługiwane przez usługę Blogger.