O mnie

Cześć!

Nazywam się Sabina i od sześciu lat odkrywam Włochy.

Lubię pisać i właśnie dlatego stworzyłam ten blog. Opowiadam o życiu we Włoszech bez zbędnego namaszczenia i nie boję się mówić o tym, o czym inni nie mają odwagi. 

Ujarzmiam swe literackie zapędy, publikując na blogu opowiadania, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Czasem napiszę też coś dla innych, jeśli mnie o to ładnie poproszą.

Nie jest tajemnicą, że przymierzam się do książki, a blog jest dla mnie dobrym przygotowaniem do poważniejszego pisania.

Bloguję już ładnych kilka lat i chociaż nie mam za sobą spektakularnych sukcesów, to nie zamierzam przestać. 

Mam nadzieję, że kiedyś zacznę zarabiać na pisaniu, niekoniecznie blogowym. 

Zanim zaczęłam pisać o życiu we Włoszech, prowadziłam blog stricte parentingowy. Zapragnęłam jednak odmiany, więc zmieniłam profil bloga i tak powstała Ratunku, Italia!. Dla mnie to był strzał w dziesiątkę.

Nie piszę często, za to efektywnie.

Uwielbiam Włochy, naprawdę!

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz maila (sabicate@gmail.com), znajdziesz mnie również na facebooku, gdzie prowadzę bardzo zaangażowany fanpage (popularność na nim biją opowieści o włoskiej ciotce mojego męża). Od niedawna jestem również na Instagramie, lecz tam dopiero się rozkręcam. Twittera jeszcze nie ujarzmiłam, ale wszystko przede mną.

Vi saluto, Sabina!


Obsługiwane przez usługę Blogger.